czwartek, 14 marca 2019

Malowanie mebli - oszczędność i ekologia w jednym


Dziś pokażę Wam przykład przemiany solidnych,  choć starych mebli z lat 80-tych, które były wyposażeniem Salonu ekskluzywnych piór wiecznych i artykułów piśmienniczych. Salon zmieniał lokal a projektantka wnętrz założyła wykorzystanie części wyposażenia sklepu w nowej aranżacji. Nam przypadło w udziale ich malowanie i tapicerowanie foteli.
Projekt zakładał kolorystykę w szarości i czerni. Witryny ekspozycyjne z szufladami zostały pomalowane na kolor szary bazalt, tak samo jak ramy krzeseł i stołu. Krzesła obiliśmy czarnym welurem tapicerskim.

Meble wymagały demontażu, przygotowania powierzchni, położenia podkładu. Dopiero po zabezpieczeniu powierzchni primerem mogliśmy malować. Użyliśmy farby akrylowej Flugger, kolor szary bazalt.

Tak prezentują się w nowej lokalizacji


8 komentarzy :

 1. Zdecydowanie udana zmiana.
  Serdecznie pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteśmy bardzo zadowoleni z farb ze strony internetowej www.cromadex.pl. Polecamy gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607.

  UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za wizytę u mnie i komentarz :)