sobota, 27 sierpnia 2016

Pracowity tydzień i bloggers meeting

Ten tydzień jest dla nas szczególnie pracowity, do codziennych obowiązków zawodowych i domowych doszło dodatkowe wyzwanie.
Sabina ze Śmietankowego Domu oraz wspierająca ją w urządzaniu nowego domu Sandrynka zaprosiły mnie oraz naszą PrzeTWÓRNIĘ a także Agnieszkę z  AGO HOME do współpracy przy tym wyzwaniu. Dziewczyny przez tydzień mają urządzić dom niewielkim kosztem, starociami i przerobionymi meblami. Każda z nas przywiezie starocie do przerabiania i  malowania a Sabina wybierze przedmioty w jej stylu, które potem przygotujemy i przemienimy wspólnie.  Nie sztuką jest urządzić dom wydając „górę” pieniędzy, my mamy udowodnić że można stworzyć ciekawe wnętrza pomysłem, kreatywnością  i małym kosztem. Sandra znana jest ze spektakularnych przemian i DIY. Każda z nas potrafi coś innego stworzyć, ma swoje ulubione style i techniki. Nasza współpraca zakończy się w sobotę Bloggers Meeting z udziałem Mojego Mieszkania. A na naszych blogach znajdziecie relację z postępowania prac w Śmietankowym Domu.
Ja przygotowuję parę dekoracji, drobnych elementów wyposażenia wnętrz z zastosowaniem farb kredowych. W naszej pracowni powstają też dekoracje z tkanin.


Będzie patchworkowa zazdrostka i  inne tekstylia do kuchni oraz pościel do łóżeczka dla lalek Śmietaneczki:
Zapraszam do podglądania nowych wpisów z relacjami, będzie się działo.


5 komentarzy :

Bardzo dziękuje za wizytę u mnie i komentarz :)