wtorek, 2 sierpnia 2016

Wszystko ci chcecie wiedzieć o farbach kredowych - Warsztaty

Witajcie,
ciągle w biegu i ciągle pracowicie. Odbyły się pierwsze warsztaty wg mojego pomysłu. Zainspirowały mnie częste pytania, które otrzymuję w mailach o podstawy malowania farbami kredowymi. Na większości dostępnych warsztatów uczestnicy przychodzą od razu z gotowym meblem, jedni już coś tam kiedyś pomalowali a inni mają pędzel pierwszy raz w dłoni… i tu powstawał problem. Nie każdy od razu może zabrać się za mebel i nie każdy chce zapłacić za warsztaty meblowe jeśli nie jest pewien czy w ogóle da sobie radę… Pomyślałam więc że można zrobić takie krótkie (4 godzinne) spotkania warsztatowe, na których poznamy podstawy malowania farbami kredowymi i spróbujemy na małych formach: pudełkach, wieszaczkach czy doniczkach. Do tego cena takich warsztatów może być relatywnie niższa. Warsztaty odbyły się 23 lipca i doskonale się udały.


Ponieważ wiele osób interesuje się farbami i woskami do stylizacji mebli, niezależnie od warsztatów prowadzonych w PrzeTWÓRNI zamierzam na blogu przygotować serię wpisów o specyfice i technikach malowania farbami kredowymi oraz gdzie i jak wyszukiwać i kupować stare meble do metamorfoz. Kto jest za?
Kolejne Warsztaty podstawowe „Farby kredowe-stare jak nowe”  i zaawansowane „MebloODMIANA”  już są zaplanowane. Najbliższe  20 sierpnia -  weźmiemy na warsztat mebelki do metamorfoz. Zapraszamy:)


Program, terminy i cennik  znajdziecie TUTAJ.

Będą też spotkania warsztatowe z twórcami innych Pracowni ale o  pomysłach na współpracę będzie następny post.

5 komentarzy :

  1. Myślę właśnie o pewnych zmianach, jeżeli chodzi o meble. Na pewno zainteresuje się tematem :)

    OdpowiedzUsuń
  2. super że takie warsztaty są w ogóle organizowane. Ale i tak jest ich za mało moim zdaniem.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za wizytę u mnie i komentarz :)