piątek, 25 kwietnia 2014

Uwielbaim wiosenne poranki!Wiosna to wspaniały czas dla ogrodu. Uwielbiam patrzeć na budzące się do życia rośliny, młode listki, pierwsze kwiaty. A pogoda w tym roku dla roślin wymarzona. U nas wszystko wcześniej zakwitło, bo ziemia szybciej się nagrzała i obeschła. Słoneczne poranki nastrajają wspaniale, nawet kiedy trzeba wyjść do pracy. Mając ogród można nawet o 6.00 rano wyjść w szlafroku, z kubkiem kawy i chociaż przez 10 minut złapać poranne promienie słoneczne. Ja biegałam dziś z kubkiem kawy i aparatem.  Udało mi się cyknąć parę fotek.

Pozdrawiam Was wiosennie i życzę wspaniałego weekendu. Ja w piątkowe popołudnie zrzucam pantofle po powrocie z pracy, zakładam ogrodowe kaloszki  i zabieram się za renowacje rabaty!

25 komentarzy :

 1. Masz przepięknie w ogrodzie, widać ogrom pracy i miłość tworzenia. pozdrawiam, a.

  OdpowiedzUsuń
 2. Z każdym dniem coraz bardziej się utwierdzam, że nadajemy na tych samych falach. :D
  Też mam teraz okres corocznego zachwycenia wiosennego, biegania po ogrodzie, kucania z nosem w kwiatkach, noszenia się z donicami, biegania rankiem w pole. Doczekać się na Was już nie możemy! Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zanim ruszymy do Was muszę u siebie trochę nadgonić robotę bo to najważniejszy okres na prace. Rabaty naprawiam, Paweł płotki stawia. Jeszcze musimy zdążyć z dosianiem trawy...oj i to wszystko w dwa weekendy. Ale juz sobie marzę o spacerze po waszym lesie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też uwielbiam wiosenne poranki i wieczory, i w ogóle wszystko, co nam wiosna niesie :)) Pięknie u Ciebie Ewo owocnej pracy :) Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 5. Ewciu, wiosenne i letnie poranki to coś co napędza mnie na cały dzień - właśnie ten spacer po ogródku:)

  OdpowiedzUsuń
 6. jejuuu, taki domek to moje marzenie ;-) może kiedyś... pięknie, masz taki piękny ogród ;-) ech... będę tu zaglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Dokładnie tak Ewuś, też uwielbiam wiosenne poranki, kiedy słoneczko budzi nowy dzień, kiedy rosa na trawniku błyszczy i migocze..., lubię zapach wilgotnych pól.., świeżość wiatru.., śpiew ptaków i to uczucie kiedy dzień za dniem jest coraz więcej zieleni... Buziaki Ewuś i miłego odpoczynku w ogrodzie!

  OdpowiedzUsuń
 8. i ja kocham wiosenne poranki :-)))

  OdpowiedzUsuń
 9. pełen optymizm.... takie poranki sa cudowne, jeszcze jak śpiewaja ptaki....to marzenie

  OdpowiedzUsuń
 10. Tak, teraz poranki są piękne, ja wstaje również przed 6ta, zjadam sniadanko z mężem, on do pracy, a ja z moim "szczekunem" na spacer. I ciesze sie każda taka chwilą, bo niedlugo trzeba będzie zmienić rytm dnia.a dzisiaj pierwszy dzień sanatorium:-D za mna jest dobrze, bo tylko jedno badanko do powtórki i kolezanka w pokoju sympatyczna i na tym samym etapie:-)
  Serdecznie pozdawiam i życzę Ci udanego i pogodnego weekendu.

  OdpowiedzUsuń
 11. Oj jak mnie się marzą wiosenne i nie tylko poranki w moim nowym domu... Ale to za jakiś czas :)

  OdpowiedzUsuń
 12. jestem śpiochem więc nie bardzo mogę podziwiać poranki w ogrodzie za to kocham wieczorną herbatkę na tarasie lub w altanie .MRRRRRRR.
  Pięknie u Ciebie:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ale u Ciebie ładnie.....Pozdrowionka.

  OdpowiedzUsuń
 14. Jak ja zazdroszczę wszystkim, którzy mają swój ogród "pod nosem". Ja do swojego mam kawałek drogi i tylko w weekendy mogę się nim cieszyć. Bardzo mi się podoba płotek z garnkami, świetny pomysł.
  Pozdrawiam Dorota.

  OdpowiedzUsuń
 15. Piękna wiosna w Twoim ogrodzie:) Pozdrawiam cieplutko. Ania

  OdpowiedzUsuń
 16. Życzę dużo takich pięknych poranków.Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak dobrze, że już wiosna w naszych ogrodach!
  Cieszy mnie, że w końcu zamieszkaliśmy za miastem.
  Teraz nowy dom, stawia przed nami nowe wyzwania. Dzięki takim miejscom mam więcej motywacji.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 18. ...pięknie!:) Cudownie smakuje taka poranna kawa w ogrodzie, pozdrawiam ciepło!:):)

  OdpowiedzUsuń
 19. Masz czarujący klimacik w ogrodzie;)

  OdpowiedzUsuń
 20. Ale pięknie ! Nie masz wrażenia, że wiosna tego roku wymarzona dla ogrodników? U mnie kwitnie wszystko naraz ale pobiła wszystko jedna funkia - już kwitnie :)) Reszta grzecznie dopiero rozwija się z ruloników :)

  OdpowiedzUsuń
 21. To właśnie nazywa się azyl :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Przepiękna wiosna u Ciebie ale zapytać chciałam bo napisałas ,, Ja biegałam dziś z kubkiem kawy i aparatem. Udało mi się cyknąć parę fotek." Ile masz par rąk ;)
  :)))))))))

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuje za wizytę u mnie i komentarz :)